Zegar

Do wakacji zostało 22.06.2018 10:00 246 Dni

Kalendarz

October 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

 

Dni Tygodnia

 

Uniejów

 

Poddębice

 

Klasa

 

Przedmiot

 

Nauczyciel

Poniedziałek

14:30 – 15.15

 

I a

kształcenie słuchu

A Milczarek

15:20 – 16:05

 

II a

kształcenie słuchu

A Milczarek

16:10 -16:55

 

III a

kształcenie słuchu

A Milczarek

17:00 – 17:45

 

IV a

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

 

 

 

 

 

15:00 – 15:45

I b

kształcenie słuchu

J.Pięgot

 

 

 

 

 

16:10 – 16:55

 

IV A

audycje muzyczne

J.Pięgot

17:00 – 17:45

 

 

III A

 

audycje muzyczne

 

 

J.Pięgot

 

 

Wtorek

 

14:30 – 15.15

II b

kształcenie słuchu

A Milczarek

15:20 – 16:05

II c

kształcenie słuchu

A Milczarek

16:10 -16:55

III b

kształcenie słuchu

A Milczarek

17:00 – 17:45

IV c

kształcenie słuchu

A Milczarek

17:50 – 18:35

III c

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

     

14:30 – 15.15

I c

kształcenie słuch

J.Pięgot

15:20 – 16:05

II b

audycje muzyczne

J.Pięgot

16:10 -16:55

II c

audycje muzyczne

J.Pięgot

17:00 – 17:45

III C

audycje muzyczne

J.Pięgot

17:50 – 18:35

IV b

audycje muzyczne

J.Pięgot

18:40 – 19:25

III B

audycje muzyczne

J.Pięgot 

Czwartek

 

 

14:30 – 15.15

 

 

 

I a

 

 

kształcenie słuchu

 

 

A Milczarek

15:20 – 16:05

 

II a

kształcenie słuchu

A Milczarek

16:10 -16:55

 

III a

kształcenie słuchu

A Milczarek

17:00 – 17:45

 

IV a

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

 

 

 

 

 

14:50 – 15.35

I b

kształcenie słuchu

J.Pięgot

 

15:40 – 16:25

I c

kształcenie słuchu

J.Pięgot

 

16:30 – 18:00

 

zespół kameralny

J.Pięgot

 

18:05 – 18:50

 

chór

J.Pięgot

 

 

 

 

 

 

Piątek

 

 

 

 

 

 

14:30 – 15.15

II b

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

15:20 – 16:05

II c

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

16:10 -16:55

III b

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

17:00 – 17:45

III c

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

17:50 – 18:35

IV b

kształcenie słuchu

A Milczarek

 

 

 

 

 

 14:25 – 15:10

 

II a

audycje muzyczne

J.Pięgot

  15:15 -16:00

 

 

chór

J.Pięgot

 

 

 

19:00 – 21:00

 

 

 

orkiestra

 

 

 

 

K. Koziński

 

 

Sobota

 

 

 

 

 

8:00 – 9:30

 

 

 

 

 

orkiestra

 

 

 

 

J.Pięgot

 

 

 

 

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017

Egzamin klas IV

2017